Гайдук Тамара Андріївна

к. мед. н., доцент кафедри, лікар-педіатр та лікар дитячий інфекціоніст вищої категорії, також, має спеціалізацію з функціональної діагностики та дитячої кардіоревматології

член Всеукраїнської Асоціації інфекціоністів (Ukrainian Society of Infectious Diseases Doctors), член Дніпропетровського відокремленого підрозділу Громадської організації Всеукраїнська асоціація інфекціоністів, дійсний член Громадської організації «Всеукраїнської асоціації педіатрів»

технічний секретар ЕК І медичного факультету ДЗ «ДМА МОЗ України», відповідальна по кафедрі за впровадження ISO 9001:2015,

дисертаційна робота на тему: «Артеріальна гіпертензія у підлітків з високим ризиком кардіоваскулярних захворювань» (2010).

Гайдук Тамара Андріївна -

доцент кафедри інфекційних хвороб ДЗ «Дніпропетровська медична академія міністерства охорони здоров'я України», к.мед.н., лікар вищої категорії за фахом «педіатрія», «дитячі інфекційні хвороби»; має спеціалізацію за фахом «дитяча кардіоревматологія», «функціональна діагностика»

Лікувально-консультативна робота: виконується у відділеннях КЗ "Дніпропетровська міська клінічна лікарня №21ім. прф. Є.Г. Попкової" (інфекційна лікарня) та амбулаторно в консультативно- діагностичному кабінеті хворим на різну інфекційну патологію у дітей.

Напрямок діяльності кафедри за який відповідає – відповідальна по кафедрі за впровадження ISO 9001:2015

Напрямки викладання на кафедрі

- «дитячі інфекційні хвороби» студентам 5-го та 6-го курсів усіх спеціальностей (І-го та ІІ-го медичного факультету, І-го міжнародного факультету у російськомовних студентів та ІІ-го міжнародного факультету у англомовних студентів)

Напрямки наукової та практичної діяльності - «дитячі інфекційні хвороби», «педіатрія», «дитяча кардіоревматологія», «функціональна діагностика»

Професійний шлях:

2005 р. – закінчила Дніпропетровську державну медичну академію за фахом «педіатрія» (диплом «з відзнакою»)

2005-2007 рр. – навчалася в магістратурі на кафедрі «Факультетської педіатрії та дитячих інфекційних хвороб» за фахом «педіатрія» (диплом «з відзнакою») та захистила наукову роботу на тему: «Ротавірусна діарея у дітей - сучасні підходи до діагностики та лікування».

2007-2010 рр. – навчання в аспірантурі на кафедрі «Факультетської педіатрії та дитячих інфекційних хвороб» за фахом «педіатрія»

2010 р. – захистила дисертаційну роботу на тему «Артеріальна гіпертензія у підлітків з високим ризиком кардіоваскулярних захворювань» у спеціалізованій Вченій раді при при Дніпропетровській державній медичній академії МОЗ України та ДУ «Інститут гастроентерології АМН України»» за фахом 14.01.10 - педіатрія

2010-2018 р. – асистент кафедри «Інфекційних хвороб»,

З вересня 2018 р. – до сьогодення – доцент кафедри «Інфекційних хвороб»

Участь у науково-медичних та науково-педагогічних проектах

НДР на тему: «Імунохімічні ко-фактори та генетичні предиктори розвитку хвороб асоційованих з персистуючими та латентними інфекціями (2010-2014)

НДР на тему: «Етіологічні ко-фактори та генетичні предиктори хвороб, асоційованих з персистуючими та латентними інфекціями» (2012-2015)

НДР «Імуногенетичні предиктори розвитку хвороб асоційованих з латентними інфекціями у дорослих та дітей». (2015-2017)

НДР «Епігенетичні фактори виникнення хвороб, що асоціюються зперсистуючими інфекціями у дітей та дорослих». (2018-2021)

Членство в науково-медичному суспільств

Дійсний член член Всеукраїнської Асоціації інфекціоністів (Ukrainian Society of Infectious Diseases Doctors),

Дійсний член Дніпропетровського відокремленого підрозділу Громадської організації Всеукраїнська асоціація інфекціоністів,

Дійсний член Громадської організації «Всеукраїнської асоціації педіатрів»

Інші відомості

Заступник керівника сектора моніторингу якості освіти іноземних студентів англомовної форми навчання при ЦМК ДЗ «ДМА» (з 2017 р.)

Технічний секретар ЕК на 1 медичному факультеті ДМА з 2018 р.