Білоконь Олександр Олександрвич -
асистент кафедри інфекційних хвороб ДДМУ.
відповідальний за цивільну оборону на кафедрі
відповідальний за ресурсне забезпечення в системі Moodle для студентів медичних та стоматологічного факультетів за модулем «Інфекційні хвороби»
технічний секретар державної атестаційної комісії випускників міжнародного факультету ДДМУ
Лікувально-консультативна робота: виконується у відділеннях КНП "Міська клінічна лікарня №21 ім. проф. Є.Г. Попкової" ДМР» (інфекційна лікарня)
Напрямки викладання на кафедрі
– «інфекційні хвороби» студентам 4-го курсу (стоматологічний факультет – українською, російською та французькою мовами), 5-го курсу усіх спеціальностей (медичного факультету та факультету медицини та фармації – українською та російською мовами, міжнародного факультету – французькою мовою).
Напрямки наукової та практичної діяльності - «Інфекційні хвороби».
Професійний шлях:
2006-2009 – навчання в Дніпровському медичному коледжі («Лікувальна справа», диплом з «відзнакою»).
2009-2015 - навчання в Дніпропетровській медичній академії МОЗ України.
2015-2017 – інтернатура за спеціальністю «інфекційні хвороби».
Після закінчення інтернатури працював завідуючим інфекційним відділенням, та лікарем з надання екстреної та невідкладної медичної допомоги КЗ «Тернівська центральна міська лікарня»ДОР».
2017-2019 – клінічний ординатор кафедри інфекційних хвороб.
З 2017 року поєднував навчання в клінічній ординатурі з роботою лікарем інфекціоністом Дніпровського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом та лікарем приймального відділення КНП «Міська клінічна лікарня № 21 ім. проф. Є.Г. Попкової» Дніпровської міської ради».
З 2019 року – асистент кафедри інфекційних хвороб
В 2020 році вступив до аспірантури (очно-вечірня форма навчання). Запланована та виконується дисертаційна робота для здобуття звання доктор філософії (PhD) на тему: «Клініко-прогностичне значення рівнів прозапальних та протизапальних цитокінів при коронавірусній хворобі (COVID-19) у літніх пацієнтів» (науковий керівник – завідуюча кафедрою інфекційних хвороб, д.мед. наук, доцент К.Ю. Литвин).
Участь у науково-медичних та науково-педагогічних проектах
НДР «Епігенетичні фактори виникнення хвороб, що асоціюються з персистуючими інфекціями у дітей та дорослих». (2018-2021). Керівник роботи - професор Л.Р. Шостакович-Корецька.
Навчання та курси:
Учасник щорічних конференцій, з’їздів інфекціоністів та пленуму Асоціації інфекціоністів України
1. Навчально-практичний тренінг «ВІЛ-асоційовані захворювання та стани», Центр громадського здоров’я МОЗ України, м. Київ, 05. 11-07.11. 2018
2. Навчально-практичний тренінг «Антиретровірусна резистентність ВІЛ: моніторинг, тестування, клінічна інтерпретація отриманих даних», Центр громадського здоров’я України, м. Київ, 08. 11-09.11. 2018
3. Тренінг «Діагностика і лікування опортуністичних інфекцій центральної нервової системи», 26-27. 06. 2019, м. Дніпро.
4. Навчально-тренінговий курс «Неврологічні і психічні захворювання та розлади у пацієнтів з ВІЛ-інфекцією», Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України, м. Київ, 19-23. 02. 2018 р.
5. Навчальний курс «Основи АРТ», Харківська медична академія післядипломної освіти, 05-09.09. 2016, м. Харків.
6. Навчально-практичний семінар «Нові стратегії в сучасних клінічних рекомендаціях антиретровірусної терапії (АРТ) у дорослих та підлітків», 29-30.10. 2016, м. Київ.
7. Навчально-тренінговий курс «Резистентність ВІЛ до антиретровірусних препаратів та її моніторинг», Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України, м. Київ, 28.11-02. 01. 2016р.
8. Навчально-тренінговий курс «Стандарти лікування опортуністичних інфекцій у ВІЛ-інфікованих пацієнтів та моніторинг результатів лікування АРТ», Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України, м. Київ,12.06-16.06. 2017 р.
9. Учасник конгресу з міжнародною участю «Стратегія розвитку національної програми імунопрофілактики в Україні та шляхи її реалізації на регіональних рівнях», 26. 07. 2018 р., м. Львів.
10. 17th European AIDS Conference, 6-9.11. 2019 Швейцарія, г. Базель.
Членство в науково-медичному суспільстві
член ІSІD (member of International Society for Infectious Diseases - Міжнародного товариства з інфекційних хвороб),
Дійсний член European AIDS Clinical Society (EACS) (member of EACS – Європейське клінічне товариство зі СНІДу для професіоналів)
член Всеукраїнської Асоціації інфекціоністів (Ukrainian Society of Infectious Diseases Doctors),
член Дніпропетровського відокремленого підрозділу Громадської організації Всеукраїнська асоціація інфекціоністів