Наукова діяльність

Виконання лікувально-профілактичних регіональних цільових програм та наукових програм :

  1. Ініціативна НДР:«Імуногенетичні предиктори розвитку хвороб асоційованих з латентними інфекціями у дорослих та дітей», керівник – проф.. Л.Р. Шостакович-Корецька.

  2. Обласна програма “Здоров’я населення Дніпропетровщини на 2015 – 2019 роки” (від 05.12.2014 №586-28/VI, від 29.07.2016 №79-5/VIІ )) - Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації. Мета програми - Поліпшення демографічної ситуації, збереження і зміцнення здоров’я населення шляхом підвищення якості та ефективності надання медичної допомоги з пріоритетним напрямом профілактики та лікування хронічних неінфекційних та інфекційних захворювань, найбільш значущих у соціально-економічному та медико-демографічному плані класів і нозологічних форм хвороб

  3. «Державна цільова соціальна програма профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на період до 2016 року».

  4. Регіональна програма «Профілактика ВІЛ-інфекції (СНІДу) в м. Дніпропетровську. –щорічна програма ДОЗ ДОДА м. Дніпропетровськ.

  5. Виконання роботи по наказу МОЗ України №523 від 12.07.2012р. «Порядок проведення клінічних випробувань лікарських засобів та експертизи матеріалів клінічних випробувань.

Представляємо до вашої уваги списки деяких наукових робіт співробітників кафедри.

Та в Google Cholar