Лікувальна робота

Тренінг з поряку застосування засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) в умовах пандемії COVID-19

Складна ситуація з коронавірусною інфекцією останнім часом дуже вплинула на наше життя та примусила змінити звичайний ритм. Багато студентів з інших країн, які навчаються в нашому університеті, у зв’язку зі складною епідемічною ситуацією з COVID-19 у світі та в Україні, потребують нашої поради та допомоги. Гуртожитки університету, території високого ризику захворюваності вірусною інфекцією - все це обумовило необхідність профілактичних візитів викладачів до помешкань здобувачів освіти іноземних факультетів.

17.03.2021 року колектив співробітників кафедри інфекційних хвороб у складі: завідувачки кафедри, д. мед. н. К. Ю. Литвин, професора, д. мед. н. В. В. Маврутенкова, доцента, к. мед. н. З. О. Чикаренко та асистента кафедри Г. О. Ревенка відвідали студентів-іноземців 1 - 6 курсу у гуртожитках № 1, 3, 4.

Під час візиту було ретельно перевірено стан здоров’я студентів, контактних по COVID-19, задля виявлення можливого захворювання. Співробітники кафедри відповіли на всі запитання, які турбували студентів. Також була проведена бесіда про необхідність дотримання профілактичних заходів для запобігання хвороби та розповсюдження інфекції, роз’яснена послідовність дій у разі виникнення ймовірних симптомів хвороби.

В гуртожитках постійно проводяться заходи щодо дотримання вимог протиепідемічного режиму в умовах пандемії  COVID-19, що було підтверджено фахівцями кафедри.


 КАФЕДРА НАДАЄ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНУ ДОПОМОГУ НА  КЛІНІЧНИХ БАЗАХ:

1)  КНП «Міська клінічна лікарня №21 ім. Є. Г. Попкової» Дніпровської міської ради" -

Генеральний директор -  Турчин М. О.

Кафедра розташована на теріторії КНП "Міська клінічна лікарня №21 ім. проф. Є.Г. Попкової" ДМР (раніше, це - Інфекційна лікарня міста Дніпропетровська) з 1927 року. Зараз кафедра має два начальні корпуси на теріторії лікарні.

2)  КП «Дніпропетровський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом» 

та Центр соціально значущих хвороб.

Генеральний директор – Чухалова І.В.

 http://aids.dp.ua/

4)  КЗ «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М.Ф.Руднєва» Дніпропетровської обласної ради"

Генеральний директор, доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України – Македонський І.О. 

 https://rudneva.org/ 

5)  ВІйськово-медичний клінічний центр Східного регіону 

начальник, полковник медичної служби - Било Я.М.


6) Консультації, за необхідністю, в «Клініці медичної академії»

м. Дніпро, вул. Пастера 26,

Тел. +38-056-721-53-03


Сумісна лікувальна робота кафедри та лікарень:

Конференція з Хвороби  спричиненої вірусом ЕБОЛА

Тематичне заняття з холери