Детально про спеціалізацію

Спеціалізація на кафедрі інфекційних хвороб ДДМУ проводиться для лікарів, які закінчили інтернатуру за однією з лікарських спеціальностей, крім спеціальностей стоматологічного, лабораторного, медикопсихологічного профілю - 3 місяці.

- лікарі-інфекціоністи дитячі; лікарі-інфекціоністи, які не працювали більше трьох років за цією спеціальністю - 1місяць.


Для отримання путівки на цикл ТУ - Ви можете відправити заявку на електронну адресу кафедри з позначкою в темі листа "Заявка на путівку ТУ": 422@dmu.edu.ua або ddmu422@ukr.net

Також необхідно надати:


Після вибору спеціалізації для отримання путівки Вам необхідно укласти договір:

Договір про навчання на платній основі укладається між ДДМУ та замовником освітніх послуг - юридичною особою (заклад охорони здоров'я, організація) або фізичною особою (громадянин), які сплачують за навчання фахівців. 

Згідно п. 1.3 «Переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності» затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. № 796 та листа МОЗ України від 20.03.2007 р. № 08.01-22/679, на умовах договорів на платній основі здійснюється навчання фахівців: 

• які працюють в недержавних медичних закладах;

• які працюють в закладах, не підпорядкованих МОЗ України,

• за особистими заявами (громадян, які тимчасово не працюють, або бажають пройти навчання під час відпустки);

прийнятих на навчання понад установлене державне замовлення на надання освітніх послуг за рахунок коштів державного бюджету;

на позапланових циклах, що проводяться на позабюджетній основі;

• громадян іноземних держав.


Для лікарів приватних підприємств та ФОП та для лікарів бюджетних установ за капітаційними виплатами на БПР для оформлення на цикли спеціалізації на платній основі потрібно: 

1. обрати тематику, місце проведення і дати проведення циклу спеціалізації

2. підписати договір про навчання (у 3-х примірниках) з Державним закладом «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» на кафедрі Інфекційних хвороб у робочі дні з 8.00 до 15.00 за адресою: 

м. Дніпро, вул. Канатна, 17, 1-й навчальний корпус філія "Інфекційні хвороби"  КНП "Міська клінічна лікарня №4" ДМР та отримати Путівку, квитанцію на оплату та акт виконаних робіт (якщо замовник освітніх послуг - юридична особа) ,

або у Науково-дослідному інституті медико-біологічних проблем у ректораті ДДМУ за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Вернадського, 9, 4 поверх , кімната 83.  


Відповідальна особа на кафедрі - к.мед.н. Шевельова Олена Володимирівна (т. 0952013080, 422_12@dmu.edu.ua)


При виникненні будь-яких питань - звертайтесь на електронну скриньку кафедри з позначкою у листі - "Спеціалізація"

422@dmu.edu.ua або ddmu422@ukr.net

Шаблон заяви