Детально про ТУ

dsma.inf.med@gmail.com

ТУ (тематичне удосконалення) на кафедрі інфекційних хвороб ДЗ "ДМА" проводиться для лікарів лікувального профілю усіх фахів (терапевтичного профілю).

Для отримання путівки на цикл ТУ - Ви можете відправити заявку на електронну адресу кафедри з позначкою в темі листа "Заявка на путівку ТУ":

dsma.inf.med@gmail.com

  • В своєму листі вкажіть назву обраного Вами циклу ТУ,

  • назву та дату циклу ТУ,

  • своє прізвище, ім'я та по-батькові (ПІБ)

  • місце роботи,

  • посаду,

  • контактний телефон


Після вибору навчального циклу ТУ та для отримання путівки Вам необхідно укласти договір:

Договір про навчання на платній основі укладається між ДЗ "ДМА" та замовником освітніх послуг - юридичною особою (заклад охорони здоров'я, організація) або фізичною особою (громадянин), які сплачують за навчання фахівців.

Згідно п. 1.3 «Переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності» затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. № 796 та листа МОЗ України від 20.03.2007 р. № 08.01-22/679, на умовах договорів на платній основі здійснюється навчання фахівців:

• які працюють в недержавних медичних закладах;

• які працюють в закладах, не підпорядкованих МОЗ України,

• за особистими заявами (громадян, які тимчасово не працюють, або бажають пройти навчання під час відпустки);

прийнятих на навчання понад установлене державне замовлення на надання освітніх послуг за рахунок коштів державного бюджету;

на позапланових циклах, що проводяться на позабюджетній основі;

• громадян іноземних держав.


Для лікарів приватних підприємств та ФОП та для лікарів бюджетних установ за капітаційними виплатами на БПР для оформлення на цикли підвищення кваліфікації на платній основі потрібно:

1. обрати тематику, місце проведення і дати проведення циклу ТУ

2. підписати договір про навчання (у 3-х примірниках) з Державним закладом «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» на кафедрі Інфекційних хвороб у робочі дні з 8.00 до 15.00 за адресою:

м. Дніпро, вул. Канатна, 17, 1-й навчальний корпус КНП "Міська клінічна лікарня №21 ім. проф. ЄГ. Попкової" ДМР (по закінченні каратину) та отримати Путівку, квитанцію на оплату та акт виконаних робіт (якщо замовник освітніх послуг - юридична особа) ,

або у Науково-дослідному інституті медико-біологічних проблем у ректораті ДЗ "ДМА" за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Вернадського, 9, 4 поверх , кімната 83.

Під час карантину навчання на ТУ забезпечується дистанційно.

Лікар має прибути на кафедру інфекційних хвороб ДМА в перший день циклу персонально та привезти з собою документи, які вказані на Путівці.

Відповідальна особа на кафедрі - доцент Шевченко-Макаренко Ольга Петрівна


При виникненні будь-яких питань - звертайтесь на електронну скриньку кафедри з позначкою у листі - "ТУ":

dsma.inf.med@gmail.com