Дистанційна робота СНТ

Продовжуючи вже гарну та добру багаторічну традицію проведення спільних міжкафедральних засідань студентських наукових гуртків кафедр інфекційних хвороб (завідуюча кафедрою д.мед. наук, професор Литвин К.Ю.) та шкірних і венеричних хвороб (завідуюча кафедрою д.мед. наук, професор Святенко Т.В.) 2 березня 2023 року відбулось спільне засідання в онлайн-режимі за темою: 

«Дерматологічні прояви при інфекційних захворюваннях. Епідеміологічні аспекти, особливості мультидисциплінарної сучасної діагностики».

В конференції прийняли участь: завідуюча кафедрою інфекційних хвороб д.м.н., професор Литвин К.Ю.; керівники СНТ к. мед.н. асистент кафедри інфекційних хвороб Якуніна О.М., к.мед.н. асистент кафедри шкірних  та венеричних хвороб Погребняк Л.А., асистент кафедри інфекційних хвороб Білоконь О.О. та інші викладачі та лікарі-інтерни.

📌З вітальним словом до учасників засідання спільного міжкафедрального СНТ звернулась завідуюча кафедрою інфекційних хвороб д.м.н., професор Литвин К.Ю., яка також в контексті теми засідання навела дані про структуру захворюваності на хворобу Лайма в Україні та, зокрема в Дніпропетровській області та місті Дніпро.

📌Доповідь студента 5 курсу Каліннікова Олега була присвячена хворобі Лайма і містила багато цікавих фактів про збудників хвороби, системність ураження, діагностично-лікувальну тактику в різних періодах захворювання, спираючись на новітні дані світової медицини заснованої на доказах.

📌Від кафедри шкірних та венеричних хвороб з доповіддю виступила студентка 5 курсу Баранник Д.С. за темою «Хронічна мігруюча еритема Афцелиуса-Липшютца», де вона висвітлила клінічні прояви та інші стани при яких можливі поява схожих еритем.

📌Студент 4 курсу Башмаков Іван (староста СНТ кафедри шкірних та венеричних хвороб) в своєму виступі за темою «Особливості мультидисциплінарної сучасної диференційної діагностики хвороби Лайма» акцентував увагу на аналіз та узагальнення клінічного досвіду дерматологічної школи Дніпровського медичного університету.

📌Клінічний ординатор кафедри шкірних та венеричних хвороб Dr.El. Amrani Ussef про доповів  англійською мовою про пізні шкірні прояви хвороби Лайма, підходи до діагностики та лікувальної тактики.

📌Остання доповідь на засіданні була від СНТ кафедри інфекційних хвороб, з новими науковими даними стосовно віспи мавп, учасників засідання ознайомила студентка четвертого курсу медичного факультету Брошеван Марина.

На прикінці лютого 20-21 н.р., проведено перший тур внутрішньовузівської студентської олімпіади з інфекційних хвороб.


Фотоілюстрація заходу: