25 листопада 2021 Ректор ДДМУ урочисто вручила дипломи з присвоєння наукових ступенів співробітникам кафедри

25 листопада 2021 року на черговому засіданні Вченої ради Дніпровського державного медичного університету під головуванням Ректора, академіка НАМН України, професора Тетяни Олексіївни Перцевої, відбулося урочисте вручення дипломів з присвоєння наукових ступенів співробітникам кафедри інфекційних хвороб ДДМУ яке транслювалось а режимі онлайн. Диплом доктора медичних наук було вручено доценту кафедри інфекційних хвороб Ользі Петрівні Шевченко-Макаренко. Дипломи кандидата медичних наук було вручено асистентам кафедри інфекційних хвороб Олені Володимирівні Шевельовій та Олені Анатоліївні Кушнєровій. Всі три роботи було виконано під керівництвом професора кафедри інфекційних хвороб доктора медичних наук, професора Людмили Романівни Шостакович-Корецької. Наразі Людмила Романівна має 16 успішно захищених дисертацій своїх учнів, з яких - 3 докторські та 13 - кандидатських дисертацій!

Щиро вітаємо колег з науковими досягненнями!